loading image

در مجموعه آموزشی آنتوبا، روش‌های مختلفی را به شما آموزش داده‌ایم تا بتوانید از اطلاعات کامپیوتر یا تلفن همراه خود و همچنین از انواع رمزهای عبور (Password) مانند رمزهای عبور ایمیل‌ها، حساب‌های بانکی و ... محافظت کنید.
همچنین در صورتی که ناچار باشید از رمزعبور خود در یک کامپیوتر استفاده کنید و مطمئن نباشید آن کامپیوتر آلوده به ویروس است یا خیر و حتی مطمئن هم باشید که سیستم کامپیوتری که شما از آن استفاده می‌کنید، آلوده به انواع ویروس، تروجان و سایر بدافزارها باشد، به شما روشی را آموزش دادیم که بتوانید با خیال راحت رمز عبور خود را در هر سایت یا هر جایی که بخواهید، وارد کنید. بدون آنکه هیچ برنامه یا بدافزاری بتواند رمزعبور شما را بدزدد.

در صورتی که با روش کار سایت و یا روش استفاده از الگوریتم آنتوبا آشنایی ندارید، می‌توانید از قسمت «آموزش استفاده» استفاده کنید و یا اینکه مجموعه آموزشی آنتوبا را تهیه کنید.

روش افزایش امنیت:
به دلایل امنیتی که قبلاً در مجموعه آموزشی آنتوبا به شما به صورت کامل آموزش داده‌ایم، خروجی الگوریتم آنتوبا را با چند روش آماده کرده‌ایم. یعنی شما می‌توانید خروجی الگوریتم را هم در سایت مشاهده کنید و هم با فرمت‌های مختلف دانلود کنید.
همچنین روش استفاده از فرمت‌ها را هم در سایت و هم در مجموعه آموزشی آنتوبا آموزش داده‌ایم.

تبدیل رمزعبور به الگوریتم آنتوبا رمزعبور خود را که می‌خواهید به الگوریتم آنتوبا تبدیل کنید، در کادر متن زیر وارد کنید. سپس یکی از انواع خروجی را انتخاب کنید.
توجه داشته باشید که ممکن است هیچ کدام از خروجی‌ها شبیه به هم نباشند. ولی تمامی خروجی‌ها صحیح هستند.