loading image

در صورتی که شما از مجموعه آموزشی آنتوبا استفاده کرده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که چرا باید از سایت ما استفاده کنید و همچنین روش کار با آن را به صورت کامل یاد گرفته‌اید. اگر هنوز شما از مجموعه آموزشی قدرتنمد آنتوبا استفاده نکرده‌اید، توصیه می‌کنیم که هم اکنون از طریق این سایت آن را تهیه و استفاده نمائید.

روش کار:
بخش برقراری امنیت رمزعبور:
در این بخش از سایت، شما می‌توانید رمزهای عبور خود را وارد کنید و با کلیک بر روی دکمه‌های مربوطه، رمز عبور خود را توسط الگوریتم آنتوبا به یکسری کد تبدیل نمائید. (آموزش استفاده از کدها در مجموعه آموزشی آنتوبا وجود دارد)
خروجی رمز عبور شما با فرمت‌های TXT، PDF، DOCX، JPG قرار داده خواهند شد. همچنین شما می‌توانید خروجی را در سایت مشاهده نمائید. دلیل اینکه فرمت‌های مختلف خروجی را در سایت قرار داده‌ایم این است که نرم افزارهای مخرب نتوانند رمزعبور شما را بردارند.
پس از اینکه رمز عبور شما با استفاده از الگوریتم آنتوبا تولید شد، شما می‌توانید با رعایت نکاتی، با خیال راحت از رمزهای عبور خود استفاده کنید؛ بدون اینکه نگران دزدیده شدن رمزهای عبور خود توسط کیلاگرها (Keylogger) باشید.

بخش تولید رمزعبور قوی و ایمن:

در این بخش از سایت، شما می‌توانید از طریق سایت، رمزهای عبور قوی و با امنیت بالا را تهیه کنید.
این قسمت با توجه به درخواست شما و نوع رمزعبوری که درخواست می‌کنید، یک رمزعبور تصادفی و قوی تولید می‌کند که می‌توانید از آن استفاده کنید.

بررسی امنیت رمز عبور:

در این بخش شما می‌توانید با وارد کردن رمز عبور خود، امنیت آن را بررسی کنید. یعنی شما با وارد کردن رمز عبور در سایت و بررسی آن، می‌توانید قدرت رمز عبور را بررسی کنید.
در این سایت، به رمز عبور شما امتیازی داده می‌شود و نکات مثبت و منفی رمز عبور به شما اطلاع داده می‌شود و شما را راهنمایی می‌کند که بتوانید رمز عبور قوی‌ای برای خودتان انتخاب کنید.