loading image

با توجه به خدماتی که گروه ایران اف یک ارائه می‌دهد و همچنین آموزش‌های جامعی که در مجموعه آموزشی آنتوبا ارائه داده است، بنابراین می‌تواند محل مطمئن و ایمنی برای انتخاب رمز عبور، بررسی امنیت رمز عبور، تولید الگوریتم آنتوبا و ... باشد.
در صورتی که شما مجموعه آموزشی آنتوبا را با دقت مشاهده کرده باشید، متوجه شده‌اید که چرا باید از خدمات گروه ایران اف یک، استفاده کنید و به ایران اف یک اطمینان کنید.

در مجموعه آموزشی آنتوبا، تمامی عملیاتی که این سایت به صورت خودکار انجام می‌دهد را بصورت دستی آموزش داده‌ایم تا در صورتی که شما به سایت ما دسترسی نداشته باشید، بتوانید خودتان هم رمز عبور مطمئن و ایمن انتخاب کنید، هم رمز عبور خودتان را به الگوریتم آنتوبا تبدیل کنید و همچنین امنیت رمز عبور خودتان را بررسی نمائید.

در صورتی که امنیت اطلاعات شما برایتان مهم است، پس باید مهارت‌های لازم را برای افزایش امنیت در فضای مجازی و دنیای کامپیوتر را کسب کنید. در مجموعه آموزشی آنتوبا (که پیشنهاد می‌کنیم حتماً تمامی افراد باید این مهارت‌ها را کسب کنند) تمامی مواردی که شما می‌توانید امنیت خود را در فضای مجازی بالا ببرید بصورت کامل آموزش داده شده است.